توافق نامه

با ثبت نام در روتگرام شما قوانین ذیل را پذیرفته اید

  1. فعالیت و خدمات روتگرام تابع قوانین رسمی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
  2. ثبت نام در سایت روتگرام رایگان بوده، اما استفاده از امکانات بیشتر مشروط به پرداخت مبالغ تعیین شده است.
  3. ثبت نام در روتگرام فقط از طریق شماره تلفن همراه صاحب حساب انجام می‌پذیرد. مسئولیت سوءاستفاده از شماره تلفن دیگران در ثبت نام برعهده ثبت نام کننده می‌باشد.
  4. جهت تعیین نام کاربري از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وی به پنل روتگرام مسدود می‌گردد. حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.
  5. استفاده از نام کاربری سازمان ها، نهادها، ارگان ها، ادارات، خبرگزاری ها، موسسات، شرکت ها و... ،تنها برای نمایندگان رسمی آنها مجاز بوده و در صورت استفاده دیگر کاربران از اینگونه اسامی خاص، ضمن اخطار، نام کاربری آنها تغییر می‌یابد.
  6. با ثبت نام در روتگرام، شما مسئوليت ارسال‌هاي خود را به عهده خواهيد گرفت. در هنگام ارسال پيام ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. مسئوليت تمامي فايل ها، تصاوير و . . . كه از طريق روتگرام ارسال مي شوند بر عهده كاربر فرستنده مي باشد در هنگام درج لوگو و امضاء، استفاده از تصاویر و کلمات خلاف قوانین کشور غیر مجاز بوده و در صورت وقوع اشتراک آن كاربر به حالت تعلیق در آمده و تسلیم مراجع ذی صلاح قرار خواهد گرفت.
  7. روتگرام مجاز است با یا بدون اطلاع قبلی متن توافق نامه، قیمت ها و شرایط استفاده از خدمات را تغییر دهد اما اگر سرویسی را خریداری کرده باشید تا پایان مدت اعتبار آن شرایط جدید برای آن در نظر گرفته نمی شود

  8. با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعمل هايي که در آينده به آن ها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم .

بازگشت به ثبت نام یا ورود